Новини та статті

Хмарна інфраструктура замість власних серверів: головні переваги для бізнесу

Інформаційні технології активно розвиваються, і сьогодні компанії мають можливість обирати між власною серверною інфраструктурою та рішеннями на основі хмарних технологій.

Хмарна інфраструктура – це відмінне рішення, що дозволяє заощадити кошти на обладнанні, зберігати дані в безпечному сховищі та не перейматись роботоздатністю сервісу, зосереджуючись на основній діяльності. Інфраструктура в хмарі – це обчислювальні ресурси дата-центрів, які компанія використовує в процесі оренди обладнання у провайдерів. Хмарна ІТ-інфраструктура має більшу надійність і легку масштабованість, що й зумовило її популярність.

IT-експерт, співзасновник та член Наглядової ради міжнародного об'єднання Intecracy Group Антон Марреро провів 5 жовтня 2023 року презентацію, присвячену ключовим перевагам оренди хмарної інфраструктури у провайдера у порівнянні з купівлею та обслуговуванням власних серверів.

 1. Економічність
 • Витрати: Оренда хмарних ресурсів дозволяє компаніям платити лише за те, що вони використовують, уникнути великих капіталовкладень у фізичне обладнання та економити на енергії та обслуговуванні.

 • Масштабованість: Хмарні рішення легко масштабуються відповідно до зміни потреб бізнесу, дозволяючи оптимізувати витрати та забезпечувати необхідний рівень ресурсів у потрібний момент.

 1. Гнучкість та швидкість
 • Швидкість запуску: Хмарні сервіси дозволяють швидко запускати проекти та застосунки без необхідності придбання та налаштування фізичних серверів.

 • Доступ з будь якого місця: Хмара дозволяє доступ до даних і застосунків з будь-якої точки світу, де є інтернет-з'єднання, що забезпечує гнучкість та мобільність бізнесу.

 1. Безпека та відмовостійкість
 • Бекап на випадок аварій: Оренда хмарних рішень часто включає в себе резервне копіювання даних і автоматичне відновлення системи у випадку відмов.

 • Фізична безпека: Дані, зберігані в хмарі, фізично захищені в дата-центрах провайдера, де вони обслуговуються кваліфікованими інженерами і захищені від фізичних пошкоджень.

 1. Фокус на Основний Бізнес
 • Менеджмент: Оренда хмарних рішень вивільняє ресурси вашої IT-команди, дозволяючи їм фокусуватися на стратегічних задачах, замість рутинної підтримки серверів.

 • Оновлення: Оновлення та підтримка хмарних платформ відбувається автоматично, що сприяє високому рівню інноваційності та безперебійної роботи.

 1. Комплексність
 • Інтеграція: Хмарні платформи часто пропонують розширений спектр інтегрованих інструментів та сервісів, що можуть покращити ефективність бізнес-процесів.

 • Платформа як сервіс (PaaS): Хмарні провайдери часто пропонують платформи, які спрощують розробку, управління та розгортання застосунків.

«Оренда хмарної інфраструктури у провайдера є оптимальним рішенням для багатьох організацій. Це дозволяє їм заощаджувати кошти, забезпечувати високий рівень безпеки та доступності даних, а також гнучко та оперативно адаптуватися до змінних умов ринку та потреб бізнесу», — відзначає Антон Марреро.

Антон Марреро, Хмарна інфраструктура