Продукти

Криптопрограмні продукти

SL Global Service — це компанія розробник власних програмних продуктів. Створені продукти, що мають стратегічну цінність і попит на ринку були розроблені і впроваджені нашою командою.

Наші програмні продукти призначені для захисту корпоративної інформації, яка становить критичну важливість для бізнесу. Наприклад, це телефонні розмови, особисте та службове листування, відеонагляд за особливо важливими об'єктами тощо. Усі наші софтверні продукти мають захист високого рівня. що підтверджено експертними висновками Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

iconfinder_website-builder_4417110.png
UBCrypto.Mobile

UBCrypto.Mobile

UBCrypto.Mobile - це автономне рішення з високим рівнем захисту мобільного зв’язку для забезпечення високого рівня безпеки корпоративних комунікацій. Небезпека перехоплення стільникового зв’язку відома ще з 2009 року, коли хакери опублікували в Інтернеті покроковий посібник для перехоплення та розшифровки мобільних телефонних комунікацій через мережу GSM.

Зауважимо, що понад 85% всіх мобільних телефонів підключено до мереж GSM. Крім того, дзвінки можуть підслухуватися та запитуватися мережевим провайдером чи державним органом у будь-який час без застосування хакерських методів.

UBCrypto.VC

UBCrypto.VC

Цей продукт пропонується у якості інструменту вирішення задачі відеомоніторингу для фінансових компаній, банків, режимних об'єктів тощо — там де потрібно виключити можливість перехоплення відеосигналу. UBCrypto.VS доступне на мобільних і стаціонарних пристроях. Зашифроване відео — це відео з забезпеченням безпеки за допомогою криптографічного шифрування та технічного захисту.

Такі системи використовуються для спостереження на входах і виходах до об'єктів, в місцях, які вважаються особливо важливими з точки зору контролю. Наприклад, банківські сховища, дата центри, лабораторії для досліджень і розробок, майданчики з коштовним обладнанням.