Захист інформації

Інформаційна та кібербезпека

Ми пропонуємо велику кількість послуг, які дозволяють забезпечити комп'ютерну безпеку. Це сукупність проблем телекомунікацій та інформатики, пов'язаних з оцінкою і контролюванням ризиків, що виникають при користуванні комп'ютерами та комп'ютерними мережами з точки зору конфіденційності, цілісності і доступності. Ми надаємо як комплексні послуги, так і окремо послуги з інформаційної та кібернетичної безпеки.

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Це безпека інформації (організації та/або особистої) в ІТ-системах. Комплекс послуг від компанії SGS включає і технічні роботи, і навчання персоналу. На корпоративному рівні мова йде про парольну політику, регулярність оновлення програмного забезпечення, налаштування мереж та обладнання, створення центрів моніторингу та реагування на інциденти тощо.
Кібербезпека

Кібербезпека

Це безпека ІТ-систем (обладнання та програм). Компанія SGS, яка є партнером світових лідерів з розробки серверного антивірусного програмного забезпечення, надає комплекс послуг для захисту вашого обладнання та гаджетів. А також перевіряє рівень захищеності з технічної точки зору. Кібербезпека є частиною інформаційної безпеки будь-якої організації.