Олена Сосєдка: без персоналізованих послуг банки не виживуть


Елена Соседка, голова Наглядової ради банку «Конкорд», у своїй статті на сайті Інвестгазети написала про те, які послуги будуть потрібні споживачам у найближчому майбутньому. Ті фінансові установи, які зможуть їх надавати, переживуть епоху змін.

Експерт Елена Соседка акцентує на тому, що в житті кожного споживача фінансових послуг виникають ситуації, що вимагають фінансових витрат із залученням кредитування. Наприклад, покупка нової квартири після народження дитини або придбання автомобіля. Банки завжди намагалися створити спільні пропозиції з торговими підприємствами, наприклад забудовниками, страховими та медичними компаніями, автосалонами, навчальними закладами.

Однак якщо раніше ці пропозиції були універсальними — однаковий підхід до кожного клієнта, то найближчим часом комерційні пропозиції будуть більш персоналізованими, виходячи зі структури витрат та доходів споживача. «При цьому умови будуть вираховуватися таким чином, щоб клієнту не довелося суттєво відмовлятися від свого способу життя та споживчих звичок», — повідомляє Елена Соседка.

Читайте також: