Новини та статті

Рішення Cisco для малого бізнесу в умовах «нової нормальності»

Cisco Designed

Компанія Cisco, яка є технологічним партнером Intecracy Group, анонсувала нові продукти серії Cisco Designed, що розроблені для розв'язання технологічних проблем малого бізнесу та спрощення процесу його повернення до нормального функціонування після зняття карантинних заходів.

Згідно з опитуванням 980 малих підприємств, проведеного у квітні-березні Національною асоціацією малого бізнесу, кількість працюючих дистанційно співробітників подвоїлося, і, ймовірно, ця тенденція збережеться. При цьому малі підприємства все частіше стають мішенню для хакерів, тому не дивно, що інформаційна безпека стала основною ІТ-проблемою малого бізнесу.

У найближчі дні будуть представлені наступні нові продукти і рішення для підтримки малого бізнесу:

Webex Work. Готове хмарне рішення для спільної роботи, що поєднує можливість переговорів, нарад та обміну повідомленнями. Послуги надаються за єдиною підпискою з гнучкими варіантами щомісячної оплати, привабливими для малого бізнесу. Сучасні засоби спільної роботи забезпечують зв'язок співробітників, дозволяють ефективно працювати в будь-якому місці і допомагають просувати робочий процес. Вартість ліцензії на одного користувача в місяць починається з $19,95.

Захист електронної пошти. Електронна пошта залишається головною мішенню атак, незалежно від масштабу бізнесу.

Панель управління Cisco Business Dashboard. Це нова версія інструментарію мережевого управління (з поліпшеним користувацьким інтерфейсом). До набору інструментів додано функціонал управління життєвим циклом і автоматичне оповіщення. Додаток встановлюється автоматично, розміщується локально або в хмарі і дозволяє налаштовувати, контролювати та експлуатувати мережеві вузли за допомогою простого інтерфейсу з будь-якого пристрою.

Нові комутатори Cisco для бізнесу. В умовах нової норми багато підприємств почнуть переглядати використання офісних площ. Нові комутатори в портфоліо Cisco Designed забезпечать простий, гнучкий і безпечний зв'язок підприємствам, яким необхідно з'єднувати офісних і віддалених працівників. Дві нові лінійки комутаторів пропонують основний функціонал, потрібний більшості малих підприємств, поряд з просунутими опціями інформаційної безпеки. Ціни починаються від $235.

Засоби хмарного управління мережею. Інструментарій Cisco Meraki Network Assurance дозволяє замовникам контролювати всі параметри мережі з панелі Meraki Dashboard, а також миттєво виявляти й усувати проблеми. Інструментарій, який входить до серії Cisco Designed, допоможе малим підприємствам без проблем контролювати і діагностувати мережеву інфраструктуру в хмарі.

Додаткові заходи Cisco з підтримки малого бізнесу включають програму фінансування Business Resiliency, яка реалізується через дочірню компанію Cisco Capital. Програма дозволяє купувати технології, необхідні для відновлення і підтримки безперервності бізнесу з відстрочкою 95% платежів до січня 2021 р. Підприємства, що приступають до освоєння дистанційної роботи, можуть скористатися безкоштовними рішеннями Cisco Webex та інформаційної безпеки.

Компанії Intecracy Group є стратегічними партнерами Cisco в Україні. Тож перелічені сервіси та можливості будуть доступні для Українського бізнесу. Офіційна презентація відбудеться 9 та 11 червня під час конференції Cisco Connect Online.

Cisco Systems Inc, Cisco, Intecracy Group, Webex Work, Cisco Webex